Termínová listina

Vytlačiť

Termínová listina ZsAZ na rok 2017

Február    
11.2.2017 Majstrovstvá ZsAZ Bratislava
18. - 19.2.2017 Halové Majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava
25.2.2017 Halové Majstrovstvá SR ml. žiakov a ml. žiačok Bratislava 
26.2.2017 Halové Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava 
Marec    
4.3.2017 Halové Majstrovstvá SR st. žiakov a st. žiačok Bratislava 
5.3.2017 Halové Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 
11. - 12.3.2017 Halové Majstrovstvá SR vo viacboji všetkých kategórií Bratislava 
Apríl    
22.4.2017 Majstrovstvá SR v chôdzi 20 km muži, ženy, 10 km juniori, juniorky Borský Mikuláš
22.4.2017 Jarný beh Bojničiek Bojničky
29.4.2017 1. kolo družstiev ZsAZ dorast, ml. žiactva Trnava
 Máj    
1.5.2017 1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, najml. žiactva Nové Zámky
7.5.2017 2. kolo družstiev ZsAZ dorast, ml. žiactva Nové Zámky
7.5.2017 M SR behu na 10 000m mužov, žien, juniorov, junioriek Kysucké Nové Mesto
8.5.2017 1. kolo Atletickej ligy Košice
11. - 12.5.2017 Majstrovstvá SR stredných škôl Trnava
14.5.2017 2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, najml. žiactva Trnava
21.5.2017 Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom
20. - 21.5.2017 Majstrovstvá SR vo viacboji všetkých kategórií (okrem ml. žiactva) Košice
28.5.2017 Majstrovstvá ZsAZ dorastu, st. žiactva Trnava
Jún    
3.6.2017 3. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, najml. žiactva Nové Mesto nad Váhom
4.6.2017 2. kolo Atletickej ligy Bratislava
4.6.2017 M SR v behu do vrchu mužov, žien, juniorov, junioriek Kláštor pod Znievom
10. - 11.6.2017 Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom
10.6.2017 3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva, 4. kolo najml. žiactva Trenčín
16.6.2017 Medzištátne stretnutie U18 (HUN)
17.6.2017 P-T-S Šamorín
18.6.2017 3. kolo družstiev ZsAZ dorast, 4. kolo družstiev ml. žiactva Trnava
24. - 25.6.2017 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava
24.6.2017 Majstrovstvá SR ml. žiakov a ml. žiačok Trenčín
Júl    
1 .- 2.7.2017 Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica
6.7.2017 Medzištátne stretnutie U20 Trnava
12. - 16.7.2017 Majstrovstvá sveta dorastencov a dorasteniek U18 Nairobi (KEN)
 13. - 16.7.2017 Majstrovstá Európy U23 Bydgoszcz (POL)
 20. - 23.7.2017 Majstrovstvá Európy juniorov a junioriek U20 Grosseto (ITA)
 22.7.2017 3. kolo Atletickej ligy Šamorín
 23. - 29.7.2017 Európsky Festival mládeže EYOF U18 Győr (HUN)
 August    
 4. - 13.8.2017 Majstrovstvá sveta mužov a žien Londýn (GBR)
12.8.2017 M SR v polmaratóne mužov a žien Rajec
 20. - 25.8.2017 Svetová Univerziáda Taipei (TPE)
 26.8.2017 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu, 5. kolo družstiev ml. žiactva Nové Mesto nad Váhom
 29.8.2017 4. kolo Atletickej ligy Trnava
 September    
 1.9.2017 5. kolo Atletickej ligy Bratislava
 3.9.2017 4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, 5. kolo najml. žiactva Nové Zámky
 9.9.2017 Finále Atletickej ligy Dubnica nad Váhom
 10.9.2017 Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek Trnava
 16. - 17.9.2017 Majstrovstvá SR st. žiakov a st. žiačok Nové Zámky
 16.9.2017 Majstrovstvá SR v behu na 10 km mužov, žien, juniorov, junioriek Šaľa
 23.9.2017 Majstrovstá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok Košice
 24.9.2017 Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek Bratislava
 30.9.2017 Medzištátne stretnutie U16 CRO
 30.9.2017 Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva, najml. žiactva Skalica
 Október    
 7.10.2017 Majstrovstvá SR družstiev st. žiakov a st. žiačok Dubnica nad Váhom
 November    
 4.11.2017 Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu všetkých kategórií Piešťany
 19.11.2017 Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu všetkých kategórií Šamorín
December    
10.12.2017 Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu Šamorín

Všetky práva vyhradené Západoslovenský atletický zväz © 2013.