Novinky

Zmena dátumu konania 2.kola najml. a st.žiakov

Nové Mesto nad Váhom 27.apríla - Od organizátora AFK Nové Mesto nad Váhom sme dostali informáciu, že 2. kolo najmladších a starších žiakov sa presúva zo dňa 8.5.2016 (nedeľa) na 7.5.2016 (sobota).

Za Vaše porzumenie vopred ďakujeme.

Halové majstrovstvá ZsAZ 2016

M ZsAZ BA 02132016

 

Mužské kategórie - 60 m: Matúš (Slávia STU) 6,84 (v rozbehu 6,99), Kadák (Sparta Pov. Bystrica) 7,08, Lengyel (Slávia UK) 7,11, 60 m - dorastenci: Benda (Stavbár Nitra) 7,16, 200 m: Pribil (AC Malacky) 23,13, 400 m: Jeras (Slovin.) 50,03,... 4. Pribil (AC Malacky) 50,67, 600 m: Ma. Talán (Stavbár Nitra) 1:20,21 - najlepší slovenský halový výkon histórie, Bottlík (Slávia UK) 1:21,82, Danáč (Stavbár Nitra) 1:23,90, 800 m: Ferle (Slovin.) 1:56,11, 1500 m: Grünfeld (Slovin.) 4:03,63, 60 m prek.: Hribaršek (Slovin.) 8,46, 60 m prek. - juniori: Meluš (ŠOG Nitra) 8,31, 60 m prek. - dorastenci: Žilavý (AC Malacky) 8,11, výška: Ďurkáč (Junior Holíč) 205, žrď: Zmoray (Stavbár Nitra) 500, diaľka: Celec (Slovin.) 701.
   Ženské kategórie - 60 m: Bezeková (Akademik TU Košice) 7,48 (v rozbehu 7,50),... 3. Garčárová (Tatran Sp. N. Ves) 7,82 (v rozbehu 7,84), Lajčáková (VŠC Dukla) 7,87, 200 m: Pírková (ČR) 25,04,... 3. Polyáková (Slávia UK) 25,73, 300 m: Ledecká (ŠOG Nitra) 40,54, 400 m: Pešková 55,96,... 3. Chovanová (obe Slávia Trnava) 58,80, 800 m: Pešková (Slávia Trnava) 2:11,19, 1500 m: Hegedüsová (VŠC Dukla) 4:55,69, 60 m - dorastenky: Šimlovičová (AFK Nové Mesto n/V.) 7,86, 60 m prek.: Svrčková (ZTS Martin) 8,89, Lajčáková (VŠC Dukla) 8,93, výška: Hrašková (Slávia UK) 165, žrď: Hrvolová (Dubnica) 330, trojskok: Babšeková (Slovin.) 12,94, Durkechová (Sparta Pov. Bystrica) 12,32.

Halové majstrovstvá ZsAZ - Bratislava 13.2.2016 - výsledky

Valné zhromaždenie ZsAZ 2015 Trnava

 

 novinka1

Trnava 22. marca – V nedeľu 22.3.2015 sa v rokovacích priestoroch hotela Empire v Trnave uskutočnilo VZ ZsAZ. Vedenie ZsAZ informovalo o činnosti a hospodárení Západoslovenského atletického zväzu za rok 2014. Prebehla voľba 10 delegátov za ZsAZ  na VZ SAZ, ako i návrh súťaží ZsAZ pre rok 2015. Viac informácii v zápisnici a uznesení z VZ ZsAZ, ktoré nájdete v sekcií "ostatné" dokumenty.

Ukončenie oblastnej súťaže družstiev ZsAZ

novinka2

Poslednou bodkou za oblastnými súťažami družstiev ZsAZ bolo 4. kolo dorastencov a dorasteniek a 5. kolo mladších a najmladších žiakov a žiačok v Nitre. Po celkovom vyhodnotení si prvé miesto odniesli najmladší žiaci z AK AŠK Slávia Trnava, najmladšie žiačky z družstva Slávia športové gymnázium Trenčín, mladší žiaci aj žiačky z TJ Olympia Galanta, starší žiaci z klubu Atletika ŠK Skalica, staršie žiačky z Atletického klubu Bojničky a dorastenci aj dorastenky z ŠK ŠOG Nitra. Prvé dve družstvá v kategóriách starších žiakov a žiačok a dorastencov a dorasteniek postupujú na Majstrovstvá Slovenka družstiev. 

 

Najmladší žiaci:

1. AK AŠK Slávia Trnava

2. Slávia športové gymnázium Trenčín

3. TJ Družba Piešťany

Najmladšie žiačky:

1. Slávia športové gymnázium Trenčín

2. Atletický klub Bojničky

3. AK AŠK Slávia Trnava

Mladší žiaci:

1. TJ Olympia Galanta

2. ŠK ŠOG Nitra

3. AK AŠK Slávia Trnava

Mladšie žiačky:

1. TJ Olympia Galanta

2. Atletický klub Bojničky

3. ŠK ŠOG Nitra

Starší žiaci:

1. Atletika ŠK Skalica

2. AK AŠK Slávia Trnava

3. Atletický klub Nové Zámky

Staršie žiačky:

1. Atletický klub Bojničky

2. ŠK ŠOG Nitra

3. AFK Nové Mesto nad Váhom

Dorastenci:

1. ŠK ŠOG Nitra

2. AK AŠK Slávia Trnava

3. Atletický klub Nové Zámky

Dorastenky:

1. ŠK ŠOG Nitra

2. AK AŠK Slávia Trnava

3. Slávia športové gymnázium Trenčín

Všetky práva vyhradené Západoslovenský atletický zväz © 2013.